• Data wydarzenia / Date of event:
    15 marca / march 2014 r.
  • Miejsce / Venue
    Hotel Atena
    Przemysłowa 67, 39-300 Mielec
  • Delegat WCA / WCA delegate:
  • Organizatorzy / Organisers:
    @ Radosław Ciuk, @ Jakub Kipa, @ Grzegorz Kipa
  • Sponsorzy główni / main sponsors:
  • Partner:
    Województwo Podkarpackie
  • Konkurencje / Events:
    3x3x3
    2x2x2
    4x4x4
    5x5x5
    6x6x6
    7x7x7
    3x3x3 jedną ręką / one-handed
    3x3x3 stopami / with feet
    3x3x3 bez patrzenia / blindfolded
    Pyraminx
    Skewb
  • Wpisowe / entry fee:
    20 PLN - płatne przelewem na konto: / payment by transfer:

    Grzegorz Kipa
    51 1240 2656 1111 0000 3807 2282
    Tytuł: „Mielec Imię i Nazwisko (rozmiar koszulki)” / Title: „Mielec Full Name (t-shirt size)”

    Uiszczenie opłaty rejestracyjnej jest finalnym krokiem potwierdzającym rejestrację. / The payment is a confirmation of registration.
  • Limit zawodników / competitors limit:
    50

Zarejestrowani zawodnicy / Registered competitors

» Zarejestruj się / Register » Harmonogram zawodów / Schedule

L.p. Imię i nazwisko / Full name Miejscowość / City Państwo / Country 3 2 4 5 6 7 oh bf ft p sk
1. Maciej Bąk Olszyny Poland
2. Paweł Bąk Olszyny Poland
3. Michał Bogdan Opacz Poland
4. Jakub Bonarski Kielce Poland
5. Karol Bubiłek Zamość Poland
6. Patryk Chudzik Zawieprzyce-kol Poland
7. Mateusz Cichoracki Grudziądz Poland
8. Klaudia Ciuk Jastrzębie-Zdrój Poland
9. Maciej Ciuk Jastrzębie-Zdrój Poland
10. Radosław Ciuk Jastrzębie-Zdrój Poland
11. Michał Dębski Tychów Nowy Poland
12. Łukasz Drozd Świdnik Poland
13. Bartłomiej Florek Złotniki Poland
14. Michał Halczuk Lublin Poland
15. Michał Herjan Rzeszów Poland
16. Jakub Janusz Mielec/Kraków Poland
17. Przemysław Kaleta Radom Poland
18. Jakub Kipa Chorzelów Poland
19. Wojciech Knott Rzeszów Poland
20. Adrian Kołodziej Lublin Poland
21. Bartłomiej Kopacz Krosno Poland
22. Paweł Kopciuch Lubaczów Poland
23. Hubet Kotul łęg Tarnnowski Poland
24. Igor Kowalczyk Ostrowiec Świętokrzyski Poland
25. Piotr Kózka Pszczyna Poland
26. Przemysław Kruczek Zamość Poland
27. Weronika Krzakiewicz Sosnowiec Poland
28. Krzysztof Kuncki Łódź Poland
29. Konrad Leśniak Ławnica Poland
30. Jakub Lewandowski Lublin Poland
31. Jakub Nelec Tarnowiec Poland
32. Sebastian Nowicki Krosno Poland
33. Julia Ostrowicka Sanok Poland
34. Mateusz Pachuta Świdnik Poland
35. Filip Paryż Zabrze Poland
36. Grzegorz Pryjma Lubaczów Poland
37. Przemysław Rogalski Warszawa Poland
38. Cezary Rokita Mirzec Poland
39. Szymon Salabura Olszyny Poland
40. Kacper Sowa Mielec Poland
41. Bartosz Sudek Rzemień Poland
42. Wojciech Szatanowski Warszawa Poland
43. Grzegorz Szumigaj Świdnik Poland
44. Łukasz Świderski Stalowa Wola Poland
45. Karol Tomaszewski Kielce Poland
46. Rafał Waryszak Świdnik Poland
47. Tomasz Wąż Mielec Poland
48. Kamil Więcławek Chojnice Poland
49. Maksymilian Wojnar Łańcut Poland
50. Jakub Wojtaszewski Rzuców Poland
51. Marek Wójtowicz Lublin Poland
52. Marcin Zalewski Warszawa Poland
53. Krystian Załuski Lubaczów Poland
54. Łukasz Żaczek Pionki Poland
55. Tomasz Żołnowski Płock Poland
Suma: 54 51 37 27 15 15 34 10 9 34 26